…snaha pomáhat ostatním mě provází celým životem.

  SIMONA PODOLSKÁ

Mým snem bylo stát se lékařkou, ten se částečně naplnil trochu jiným způsobem a profesní cesta mě přivedla ke kosmetice a biocetikům NATINUEL. Zde se mohu plně realizovat a v přeneseném slova smyslu se stát „lékařkou Vaší pleti“. Po ošetření v mém salonu, budete odcházet jako znovuzrozená, rozzářená, zrelaxovaná a spokojená… KRÁSNÁ PLEŤ NENÍ NÁHODA!

Jedná se o revoluční pokrok v oblasti péče o vlasy, vzhledem k tomu, že Seamless1 je momentálně bez nadsázky nejkvalitnější, nejbezpečnější metoda a nejrychlejší metoda prodloužení a zahuštění vašich vlasů.

Na výběr poskytuje značka Seamless1 širokou škálu barev, odstínů a délek, díky kterým mohou napojené vlasy budˇ naprosto splynout s vaší barvou a délkou vlasů nebo nabízí možnost okamžité změny délky a objemu s nulovým zatížením či prosvětlení vaší barvy bez jakéhokoliv zásahu do vašeho přirozeného vlasu. Znakem prvotřídní kvality je spolupráce s celosvětově známým kadeřníkem Mounirem a dalšími hairstylisty. Značka Seamkess1 je dostupná v Austrálii, Evropě, severní Americe a střední Asii.

CENK